Şahıs 46 (2019)

Türkçe Dublaj Fragman

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Şahıs 46 (2019)
Şahıs 46 (2019)

Şahıs 46 (2019)

Şahıs 46, festivale gitmek için yola koyulan üç arkadaşın başına gelenleri konu ediyor. Üç yakın arkadaş, düzenlenen gençlik festivaline gitmeyi planlar. Ekip, hiç vakit kaybetmede gönüllerince eğlenecekleri festivale gitmek için yola koyulur. Üç kişi çıktıkları yolculuklarında yanlarına yolda kalan iki otostopçuyu alırlar. Fakat tam da ıssız bir yerden geçerken araçları bozulunca gençler mecburen mola vermek zorunda kalır. Yardım çağırmak için etrafı dolaşmaya başlayan gençler, ışıklarının yandığını gördükleri eve gitmeye karar verir. Ev sahibi, kendisinden yardım isteyen gençleri memnuniyetle evine davet eder. Araçlarına bakmadan önce onlara güzel bir yemek hazırlar. Kendilerine yapılan yardımdan son derece hoşnut olan gençler yemekten sonra arabaya dönmeyi ister. Fakat ev sahibinin onları evden dışarı bırakmaya pek niyeti yoktur.

Tür: Unknown

Aktör & Aktrist: Huseyin Ezgi Taskin , Melis Tamtas , Ramazan Mert Durak , Melisa Akpolat , Ata Ccen , Irmak Lleci

Yönetmen: agatay Dz , Ege Demirbken

Senarist: agatay Dz , Ege Demirbken

Ülke: Unknown

Yayın Tarihi: 2019-07-19

Süre: 70 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

0

Puan(1)


#Şahıs 46 Full Hd izle #Şahıs 46 Full Hd seyret #Şahıs 46 sansürsüz